Series
Ratings
31
My MisterRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Tokusou Sentai DekarangerRated ★ 4.0
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Bride of the SunRated ★ 2.0