Movies
Ratings
43
SurrogatesRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0