Movies
Ratings
497
Maps to the StarsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
FilthRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0- BehaviorRated ★ 4.0
Hungry HeartsRated ★ 3.5- Fah-Gam-TohRated ★ 2.5
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0
The VoiceRated ★ 3.5