Titles you rated
Astro BoyRated ★ 1.5
ChronicleRated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0