Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5