Movies
Ratings
110
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0