Movies
Ratings
705
VeteranRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 3.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 2.0
The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
That Thing You Do!Rated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.5