Titles you rated
IT: Welcome to DerryRated ★ 1.0
직장인들Rated ★ 0.5
Heroes Next DoorRated ★ 0.5
자매다방Rated ★ 0.5
Dragon Ball DAIMARated ★ 1.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 1.5
MashleRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Spawn Season 1Rated ★ 1.0
The Walking Dead: The Ones Who LiveRated ★ 1.5
WestworldRated ★ 1.0
WestworldRated ★ 2.5
FringeRated ★ 1.5
The Walking Dead: Dead City Season 2Rated ★ 0.5
The Walking Dead: Dead City Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 1.5
HiganjimaRated ★ 0.5