Series
Ratings
160
KingdomRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5