Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Paranoid ParkRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5