Titles you rated
PunchRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0