Movies
Ratings
100
Fast FiveRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5