Movies
Ratings
410
ShrekRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 4.5
High Plains DrifterRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0