Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0