Series
Ratings
116
Signal SecialRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The StrainRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0