Series
Ratings
15
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Uncle GrandpaRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0