Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Let's Go to the BeachRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5