Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0