Titles you rated
Bunshinsaba 2Rated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5