Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Psycho GoremanRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
The Legend of GingkoRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The ReturnedRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0