Movies
Ratings
754- Blood and BonesRated ★ 3.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
Ernest Goes to CampRated ★ 5.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 4.0
The VisitorsRated ★ 4.0
The Boat That RockedRated ★ 4.0
UDONRated ★ 3.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 5.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
Hong Gil DongRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
IdiocracyRated ★ 5.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 5.0
Street KingsRated ★ 4.0