Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 2.0
FameRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
MinariRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 1.0