Movies
Ratings
92
Marriage StoryRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0