Series
Ratings
23
Bad GuysRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0