Movies
Ratings
21
For the EmperorRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Hello MurdererRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5