Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Cat in the HatRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
The Hidden FaceRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.5