Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.5- Fukushima Hula GirlsRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0- BlackRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0