Series
Ratings
303
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5