Titles you rated
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0