Titles you rated
HuntRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0