Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Last SupperRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0