Series
Ratings
14
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0