Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0