Titles you rated
Playing It CoolRated ★ 1.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 2.5
Because I Love YouRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Accidental LoveRated ★ 3.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 4.0