Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5- Ghost Pang PangRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 3.5- TeletubbiesRated ★ 4.5
Man Who Dies to LiveRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
- Alien SamRated ★ 4.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
- Gag ConcertRated ★ 3.5
Reunited WorldsRated ★ 3.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 3.0
- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0