Movies
Ratings
157
Iron Man 3Rated ★ 5.0
BlinkRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
DeparturesRated ★ 3.0
God of GamblersRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0