Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0