Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
StreamingRated ★ 1.0
MantisRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5