Titles you rated
WongyeongRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 0.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0- 괴물의 시간Rated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 2.0- 메리 킬즈 피플Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
TwelveRated ★ 2.0
WATCHERRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
A Superior DayRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.0
2021 Summer Drama Collage: Monster MansionRated ★ 2.5
The First Responders Season 2Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 0.5