Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.5