Series
Ratings
106
Divorce Attorney ShinRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
The ChairRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5