Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
When the Weather is FineRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
MineRated ★ 3.5