Movies
Ratings
950
Beastie BoysRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
The Waterer WateredRated ★ 4.5
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0- The PicnicRated ★ 4.0
- The PresentRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
- Feel Good StoryRated ★ 4.0
Don't Step Out of the HouseRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0