Movies
Ratings
17
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0