Series
Ratings
157
Racket BoysRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
VIPRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
My Only OneRated ★ 3.0
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5