Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5