Movies
Ratings
597
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Alice Sweet AliceRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.5