Series
Ratings
15
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0