Movies
Ratings
213
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.5
Cube ZeroRated ★ 2.5