Titles you rated
Shotgun LoveRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0